فروشنده برتر کود سولوپتاس انگور در ایران

کود های شیمیایی کشاورزی جهت افزایش رشد گیاهان و درختان و کیفیت محصولات آن ها در باغات و مزارع استفاده می شود. این نوع کود های کشاورزی حاوی مواد معدنی می باشند که گیاه و خاک مورد نظر نیازمند آن می باشند. کود های کشاورزی دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نیاز گیاه و خاک مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از فروشنده های برتر کود سولو پتاس انگور در ایران فروشنده های موجود در شرکت پردیس کود می باشند که کود با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار کشاورزان قرار می دهند. پتاسیم یکی از مواد معدنی است که برای گیاهان و درختان بسیار مهم می باشد و سبب تولید انواع پروتئین ها و آنزیم ها می شود. گوگرد موجود در این کود نیز از دیگر مواد مهم می باشد که از زرد شدن برگ های درختان جلوگیری می کند.
کود دهی می باشد.

سولوپتاس انگور

 

فواید استفاده از سولوپتاس برای درختان انگور

کود سولوپتاس حاوی سولفور و پتاس می باشد که میزان آبشویی کمتری دارد. این نوع کود یکی از بهترین تامین کنندگان پتاسیم می باشد. این نوع کود در گیاهان سبب تولید قند و نشاسته و ویتامین ها می شود. کود سولوپتاس انگور سبب افزایش مقاومت در برابر انواع تنش ها و سرما می شود. از فواید پتاسیم موجود در این نوع کود تنظیم میزان باز و بسته نگه داشتن روزنه ها نقل و انتقالات در آوند ها و افزایش مقاومت در برابر بیماری ها می شود. خاک های باغات انگور در ایران آهکی می باشد و جهت تنظیم خاصیت قلیایی آن ها از کود های شیمیایی کشاورزی استفاده می شود. انواع مختلفی از مواد مغذی باید در طول فصل رشد برای درختان انگور استفاده شوند.

سولوپتاس برای درختان انگور

زمان استفاده از سولوپتاس برای انگور به چه نکاتی باید دقت کرد؟

یکی از فاکتور های مهمی که در سلامت درختان موثر می باشد و میزان رشد و باردهی آن ها را تعیین می کند تعیین بهترین زمان مناسب برای کود دهی درختان می باشد. در زمان استفاده از این نوع کود ها باید به میزان و مقدار مورد نیاز درخت انگور به مواد معدنی موجود در آن کود دقت کرد. در هنگام استفاده از کود های شیمیایی کشاورزی باید آکاهی کاملی در مورد مقدار و نحوه مصرف آن ها داشت. استفاده از مقدار کم این نوع کود ها تاثیری در روند رشد گیاه ندارد و مصرف مقدار زیاد آن نیز اثر معکوسی را خواهد داشت. جهت سفارش کود سولوپتاس انگور با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[جمع: 0 میانگین: 0]

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما