تولید کننده انواع گوگرد میکرونیزه بدون واسطه

شرکت پردیس کود تولید کننده انواع گوگرد میکرونیزه پودری بدون واسطه توليدات با كيفيت خود را بدون واسطه بطور مستقيم به فروش مي رسانند. فعالان کود گوگرد توليد كنندگان و تامين كنندگان بسیاری در سراسر کشور هستند، که تولیدکننده عمده انواع کود گوگرد میکرونیزه می باشند. علت اين امر داشتن معادن و پالایشگاه های است که در ایران می باشد.

توليدكننده انواع گوگرد کشاورزی از جمله توليدكننده عمده کود گوگرد میکرونیزه به دليل تقاضاي فراوان اين کود و استفاده در اكثر باغات و مزارع روي به توليد عمده اين کود آورده اند.

با ارائه مستقيم اين کود گوگرد کشاورزی به عمده فروشي و تعاونی ها و کشاورزان دست دلالان کود کشاورزی در اين مقوله كوتاه بوده و توليدكنندگان بدون هر گونه واسطه محصولات خود را به قیمت کاملا رقابتی به فروش مي رسانند.

گوگرد میکرونیزه

شرکت فروش گوگرد میکرونیزه ایرانی

کود گوگرد میکرونیزه به دلیل داشتن کاربردی منحصر به فرد همواره مورد استقبال و تقاضاي فراوان توسط کشاورزان بوده و به همين دليل صاحبان مراكز عرضه انواع کود کشاورزی مانند تعاونی ها و فروشگاه هاي کود و سم  اقدام به سفارش عمده اين کود از تولیدکننده عمده کود گوگرد میکرونیزه پودری كرده اند.

همين امر سبب رونق گرفتن بازار فروش کود گوگرد میکرونیزه شده است. در كشور کود گوگرد کشاورزی از نوع کود گوگرد میکرونیزه از فروش بالايي برخوردار است. زیرا این کود علاوه بر خاصیت تقویت و کاهش PH دارای خاصیت قارچکشی و دور کردن حشرات و بیماری را دار است.

شرکت های زیادی در ایران هستن که به فروش کود گوگرد میکرونیزه می پردازند که هر کدام با برندهای مختلف محصول خود را با قیمت های متفاوت به بازار عرضه می دارند.

ولی مصرف کنندگان این نوع کود گوگرد پودری باید دقت نمایید که این کود را از مراکز و شرکت های تهیه نمایند که از خلوص آن و کیفیت درجه یک آن مطمئن باشند.

زیرا هستند کسانی که برای منافع شخصی خود کودهای بی کیفیت و بعضا با قیمت بالا به فروش می رسانند که نه تنها بازده برای محصولات کشاورزی ندارند بله باعث آسیب به محصولات کشاورزی و خاک مزارع و باغات ما میگردد. پس در خرید کود گوگرد دقیت نمایید که این نوع کود را از تولید کننده یا از مراکز معتبر بدون واسطه خریداری نماید.

مجموعه پردیس کود با هدف جلب رضايت مشتريان خود تمام سعي و كوشش خود را به كار گرفته است تا با شناخت نياز مشتري بهترين خدمات را ارائه دهد. فروش انواع کود گوگرد کشاورزی با كيفيت و با قيمت مناسب يكي از اهداف بزرگ اين مجموعه مي باشد.

گوگرد میکرونیزه

کاربرد گوگرد میکرونیزه درکشاورزی

کود گوگرد میکرونیزه یکی از تامین کنندهای اساسی نیاز غذایی گیاهان و کشت های کشاورزی و باغات است که برای از بین بردن آفات و ضدعفونی کردن خاک استفاده می شود. کود گوگرد علاوه بر قارچکشی خاک کشاورزی به عنوان ضد عفونی کننده مفید مورد مصرف قرار میگیرد.

کود گوگرد جز پرمصرف ترین و پرکاربرد ترین کودهای بعد از نیتروژن و ازت، فسفر، پتاسیم است که به عنوان چهارمین عنصر پر مصرف برای رشد و نمو گیاهان مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین بهترین نوع کود کشاورزی برای از بین بردن انواع سفید انگور بخصوص در تاکستان های انگور برای از بین بردن کرم سفید ریشه و حشرات موذی کاربرد اساسی دارد.

کاربرد دیگر کود گوگرد میکرونیزه در کشاورزی موجب پائين آمدن واکنش (pH) خاك شده و اين امر دسترسي گياه را به عناصر غذایی ذخيره شده در خاك آسان مي كند.

گوگرد میکرونیزه

روش تولید گوگرد میکرونیزه کشاورزی

روش تولید کود گوگرد کشاورزی به سه روش انجام میگرید که عبارتند از:

تولید گوگرد از رسوبات گوگرد عنصری به روش فراش (Frash)، یا سبک سیسیلی که در این روش گوگرد را از رسوبات آهکی گوگرد دار استخراج می کنند. فرآیند کلاوس که در این روش پس از زدودن H2S از نفت و گاز طبیعی در پالایشگاه، H2S را در واحد بازیابی گوگرد به گوگرد عنصری تبدیل می‌کنند. فرایند outokumpu که گوگرد را از پیریت به دست می‌آورند.

از میان این سه روش، فرآیند کلاوس به دلیل فراوانی گاز طبیعی از یک طرف و همچنین مزاحمت H2S که جداسازی آن را از گاز طبیعی ضروری می‌سازد، امروزه متداول‌تر است. که بهترین نوع کود گوگرد از نوع پالایشگاهی با پایه گازی برای کشاورزی می باشد.

گوگرد میکرونیزه

سود فروش بدون واسطه کود گوگرد کشاورزی

زماني كه تولیدکننده عمده کود گوگرد میکرونیزه  و ساير انواع کود گوگرد کشاورزی بتوانند بطور مستقيم با عمده فروشي ها و فروشگاه های کود سم فروشی و تعاونی ها مراوده داشته و منجر به كوتاهي دست واسطه ها گردند، به طبع علاوه بر فروش بصورت عمده سود فراواني نيز خواهند برد. از طرفي خريداران عمده گوگرد کشاورزی از جمله تعاونی ها و فروشگاه هاي عرضه کود و سم نيز مي توانند با قيمتي بسيار مناسب و با قيمت توليدي نياز خود را از کارخانجات تولید کننده کود گوگرد کشاورزی تامين نمايند.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[جمع: 0 میانگین: 0]

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما