آخرین خبرها

قیمت کود پلیت مرغی آلکان

کود پلیت مرغی آلکان یکی از محصولات با کیفیت شرکت آلکان می‌باشد که با داشتن کیفیت خوب نیاز بیشتر گیاهان و محصولات کشاورزی را برطرف نموده است. کود مرغی پلیت شده یکی از محصولات ارگانیک و سرساز از مواد آلی برای حاصلخیزی خاک می‌باشد. این نوع کود در بسته یندی های کیسه‌ای ۲۵ کیلوگرمی و برای هر نوع خاک و محصولات کشاورزی و درختان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کود مرغی

کود مرغی یکی از کودهای سرشار از ارت، پتاسیم، منیزیم، فیبر، منگنز، روی، مس، آهن و فسفر می‌باشد که برای خاک کشاورزی و تولید یک محصول با کیفیت در بین کشاورزان استفاده می‌شود. می‌توان کود مرغی را بهترین نوع کود برای محصولات کشاورزی نام برد.

کود پلیت مرغی الکان

کود پلیت مرغی

امروزه برای راحتی حمل و نفل و همچنین کیفیت بهتر و بازه بهتر کودهای حیوانی آن ها را در کارخانه های تولید کود کشاورزی با روش های مدرن روز دنیا و همچنین افزودن مواد مغذی تبدیل به نوعی از کود ارگانیک و غنی شده و فرآوری شده می‌نمایند تا برای خاک کشاورزی یک ماده کامل باشد.

کود مرغی خام را در کارخانه ها خشک کرده و با اضافه کردن مواد آلی و مغذی در آن، آن را به صورت پلیت مرغی در آورده و در بسته بندی های ۲۵ کیلویی که قابل حمل و نقل راحتتر باشد، در اختیار مصرف کننده ها قرار می‌دهند.

کود پلیت مرغی الکان

آشنایی با شرکت تولید کننده کود پلیت مرغی آلکان

شرکت آلکان در سال ۸۲ به صورت رسمی شروع به فعالیت در زمینه تولید و فروش انواع کود ارگانیک و نیمه ارگانیک نموده است. این شرکت مفتخر است با داشتن محصولات با کیفیت و فراوری شده، کودهای آلی زیستی و فراوری غنی شده و ارگانیک را با استانداردهای روز دنیا به مصرف کننده واقعی خود عرضه نماید.

۱. استاندارد بین المللی اتحادیه اروپائی
EC889/2008 .2. استاندارد بین المللی برنامه ملی آمریکا
USDA/NOP .3. استاندارد بین المللی سیستم کشاورزی ارگانیک ژاپن JAS/1605

کود پلیت مرغی الکان

محصولات تولید شده در شرکت آلکان

  • کود های شیمیایی
  • کودهای آلی غنی شده
  • کودهای آلی بیولوژیکی
  • کود پلیت مرغی
  • کود مایع مرغی
  • کود آهن

کود پلیت مرغی الکان

مشخصات و ویژگی های کود پلیت مرغی آلکان

  • تنظیم کننده PH هرچه بهتر خاک
  • کاهش استرس گیاه ناشی از خشکسالی و سرمازدگی
  • صرفه جویی و عدم نیاز به چندین کود مختلف برای خاک

کود پلیت مرغی الکان

قیمت کود پلیت مرغی آلکان

قیمت هر نوع کود کشاورزی براساس نوع و مراحل تولید آن در کارخانه های تولید کننده متفاوت می‌باشد. کود پلیت مرغی آلکان رو می‌توانید از نمایندگی های معتبر عرضه انواع کود کشاورزی در سراسر ایران با قیمت هر کیلو ۶۰۰ تا ۷۰۰ تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *