مشاوره و سفارش

کود پلت مرغی بردو

کود پلت مرغی 100 درصد خالص یکی از انواع کودهای مرغی غنی شده با کیفیت در بازار می باشد. که حجم فروش بالایی در داخل و خارج از کشور دارد. صادرات کود پلیت مرغی به سایر کشورها دارا سود بالایی می باشد. از این رو بسیاری از تجار و بازرگانان برای خرید این وسیله به صورت عمده از طریق این سایت اقدام می نمایند. لازم به ذکر است بدانید انواع کود های کشاورزی موجود در این سایت دارای بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد و بهترین گزینه برای صادرات هستند.

کود پلیت مرغی
کود گوگرد گرانوله

کود گوگرد بنتونیت دار 75درصد

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله چیست؟ کود بنتونیت گوگرد نوعی کود دانه ای است که گوگرد مورد نیاز گیاه را فراهم می کند و خاک قلیایی را اصلاح می کند. دانه های این کود از اجزای بسیار کمی تشکیل شده است. فرمولاسیون کود بنتونیت گوگرد حاوی مواد گسترده ای است که باعث تجزیه اجزای کود و پراکندگی خاک می شود. کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله گوگرد به مقدار فراوان در گیاهان به ویژه در برگهای آنها موجود است. این عنصر مسئول تولید پروتئین در گیاه است اما مهمترین کار گوگرد کمک به تولید اسید آمینه و در نتیجه سنتز پروتئین است. این عنصر عامل مهمی در ساخت ویتامین های اساسی برای سوخت و ساز گیاهان است.

کود کلرید پتاسیم ازبکستان

حاصلِ ترکیب شیمیایی «پتاسیم» و «کلر» نوعی نمک است که «کلراید پتاسیم» نام دارد. مهم‌ترین نمک در بین نمک‌های پتاسیم‌دار، کلرورپتاس است که به صورت سنگ معدن قابل دسترس می‌باشد. علاوه بر این کلراید پتاسیم پرمصرف ترین نوعِ نمک پتاسیم‌دار است و به طور طبیعی به صورت پودر یا کریستال جامد سفید یا صورتی یا بی رنگ وجود دارد. 

کود کلرور پتاسیم وارداتی
فروش کود گوگرد انگور

کود گوگرد میکرونیزه مش 200

گوگرد میکرونیزه با خلـوص ۹۹٫۵ درصد و در انـدازه مش ۵۰-۲۰۰ فـراوری مـی گردد و با توجه به اندازه ذرات بسیار ریز گوگرد در این محصول (مش۲۰۰) این قابلیت را دارد که به آسانی از نازل های سمپاش خارج شده و بر روی سطح مرطوب برگ ها و ساقه گیاهی که قبلا به بیماری سفیدک سطحی مبتلا می باشد، پاشیده شود.

کود سولفات آمونیوم ازبکستان

قیمت روز کود سولفات آمونیوم  با توجه به عوامل مختلف، در کشور، متفاوت می باشد. عوامل بسیاری را می توان جزء عامل های اثر گذار در قیمت گذاری کود سولفات آمونیوم  کشور ما عنوان کرد که برخی از بارز ترین های آن ها عبارت هستند از: میزان کیفیت برند محصول، روشی که توسط نمایندگی های آن توزیع می شود، تورم و نوسانات اقتصادی حاکم بر کشور که امروزه در حال افزایش و کاهش های مکرری می باشد، افزایش و کاهش نرخ ارز، مِن جمله دلار، وارداتی بودن، کارخانه تولید کننده  انواع کود سولفات آمونیوم، نوع کاربرد کود سولفات آمونیوم (مثلا گرانوله، پودری، کریستاله) و نوع مواد اولیه به کار رفته در آن.

کود سولفات آمونیوم کریستاله

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کود پلت مرغی بردو دارای گواهی ثبت کودی و بهداشت دامپزشکی 100% خالص مرغی25 کیلوگرمیموجودتماس بگیرید
کود گوگرد میکرونیزه
دارای گواهی ثبت کودی فوق پودری مش 200 خلوص 99.9%25 کیلوگرمیموجودتماس بگیرید
کود گوگرد بنتونیت دار
دارای گواهی ثبت کودی 75% گوگرد 25% بنتونیت 25 کیلوگرمیموجودتماس بگیرید
کود سولفات آمونیوم کریستاله ازبک
برند ماکسیم چرچیک تحویل گمرک مشهد با تضمین آنالیز 50 کیلوگرمیموجودتماس بگیرید
کود کلرورپتاس صورتی رنگ ازبک60 درصد KCL تحویل گمرک مشهد با تضمین آنالیز 50 کیلوگرمیموجودتماس بگیرید
کود سولوپتاس ( سولفات پتاسیم)دارای حلالیت 100% در آب و کلر زیر نیم 25 کیلوگرمیموجودتماس بگیرید
کود کلرید پتاسیم سفید ( صنعتی )در 3مرحله تصفیه همراه ضمانت آنالیز سفید رنگجامبو بک یک تنیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت پردیس کود، تولیدکننده انواع کودها نظیر: کود پلت مرغی، کود گوگرد پودری میکرونیزه، کود گوگرد بنتونیت دار و واردکننده مستقیم کودهای سولفات آمونیوم دانه شکری ازبک و کلرورپتاس پودری صورتی ازبک با تجربه چندین ساله در امر تولید مکانیزه و همچنین واردات کود، یکی از برترین مجموعه ها در ارائه خدمات به مشتریان خود در سراسر کشور بوده است.

شرکت پردیس کود تمامی تلاش خود را بر افزایش کیفیت محصولاتی تولیدی خود و کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کننده داخلی گذاشته است تا بتواند کشاورزان داخلی را بابت استفاده از محصولات بی کیفیت بدون ضمانت آنالیز بی نیاز کند.

مدیر مجموعه پردیس کود

سمیه براکوئی

Call Now Buttonتماس بگیرید