آخرین خبرها

بهترین کارخانه تولید کننده پلت کود مرغی در ایران

بهترین کارخانه پلت کود مرغی که در ایران فعالیت گسترده دارند شامل محل هایی است که این محصول را به صورت خام از مرغداری ها خریداری می کنند و پس از خشک نمودن و غنی نمودن این محصول در بسته بندی های استاندارد به بازار عرضه می کنند، بهترین کارخانه های تولیدی این کود در اقصی نقاط ایران دارای شعب و نمایندگی های پخش و فروش معتبری هستند و موجب دسترسی همه خریداران به این محصول می شوند.

بهترین کارخانه تولید کننده پلت کود مرغی در ایران

نکاتی برای انتخاب بهترین کود پلیت مرغی

نکاتی برای انتخاب بهترین کود پلیت مرغی کود پلیت مرغی، از انواع کودهای حیوانی به شمار می آید که از پرورش طیور حاصل می شود، و از انواع کودهای پر استفاده در بخش کشاورزی می باشد. این محصول سرشار از مواد آلی مورد نیاز گیاه برای رشد می باشد و در نتیجه موجب حاصلخیزی گیاه می شود، و در نتیجه محصولات گیاهی که به وسیله این کود پرورش می یابند از کیفیت بالاتری برخوردارند.

عوامل متعددی در انتخاب کود پلیت مرغی تاثیر گذار است که این عوامل به شرح زیر می باشد:

  • مهم ترین نکته که در انتخاب این محصول تاثیر گذار است، میزان املاح معدنی موجود در آن است که اگر به میزان مورد نیاز و استاندارد باشد، جایگزین بسیار مناسبی به جای کودهای شیمیایی است و در این صورت به دلیل عدم تاثیرات منفی بر روی خاک از قیمت به نسبت بالاتری برخوردار می باشد.
  • هرچقدر میزان نیتروژن موجود در کود پلیت مرغی میزان بیشتری باشد موجب افزایش رشد گیاه می شود و اندازه گیری میزان نیتروژن از شاخصه های تاثیرگذار در خریداری است و این موضوع به تغذیه طیور بستگی دارد.
  • این محصول باید بدون دخالت هیچ گونه ماشین آلات صنعتی تولید شود و در این صورت ارگانیک و با کیفیت خواهد بود و در نتیجه با توجه به ارگانیک بودن می توان به مرغوبیت و استاندارد بودن این کود پی برد.
  • فسفر موجود در این کود نیز در زمان خریداری و انتخاب تاثیرگذار می باشد و میزان متعادل فسفر موجب افزایش رشد ریشه می شود و این موضوع خود به رشد گیاه کمک می کند، و محل پرورش طیور در میزان عناصر تاثیر گذار است، بنابراین با توجه به این که این محصول از چه منطقه ای خریداری می شود دارای قیمت گذاری بسیار متنوعی می باشد.

قیمت خرید پلت کود مرغی

قیمت خرید پلت کود مرغی قیمت خرید پلت کود مرغی درجه یک به عوامل متعددی بستگی دارد و مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت توجه به کیفیت و میزان املاح موجود در این محصول است و خریداران می توانند جهت اطلاع از قیمت این محصول به صورت مستقیم به نمایندگی های پخش و فروش فعال در این زمینه مراجعه نمایند و یا اینکه از طریق شرکت های تولیدی این محصول از تخفیفات بسیار ویژه ای برخوردار شوند و از قیمت نهایی آن اطلاع یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *