آخرین خبرها

پخش عمده کود مرغی فشنگی

کود مرغی از بهترین کود های ارگانیک، طبیعی و در دسترس در سراسر دنیا می باشد، بد نیست بدانید که یکی از این نوع کودها کود مرغی فشنگی نام دارد و از منابع غنی بسیاری مانند ویتامین و مواد آلی که تامین کننده رشد گیاهان و دام هاست تشکیل شده و قیمت آن نیز بسیار مقرون به صرفه است.

پخش عمده کود مرغی در کشور ایران به صورت فله ای می باشد تا علاوه بر جابه جایی راحت در قیمت نیز مقرون به صرفه تر باشد، کشاوارزان و باغدارن می توانند با بهره گیری درست نیاز اصلی خاک زمین های خود را برای رشد بهتر گیاهان و درخت های خود بالا ببرند.

لازم به ذکر است که با توجه به استفاده باغداران و کشاوارزان از این محصول مرغوبیت در باروری و حاصلخیزی در زمین های آن ها را به همراه داشته و امروزه با توجه به این مسئله فروش کود مرغی فشنگی بسیار بالا رفته.

منظور از کود مرغی فشنگی چیست؟

کود مرغی فشنگی در اصل همان کود پلیت شده مرغی بوده که بیشتر مورد توجه کشاورزان جنوب کشور می باشد و آن را با نام فشنگی می شناسند، با توجه به اینکه یکی از سخت ترین مراحل برای یک کشاورز زمان پرورش و کود پاشی به دلیل نیاز فروان به نیروی انسانی است، کود فشنگی می تواند گزینه مناسبی برای کشاورزان باشد.

زیرا تغییر در شکل ظاهری کود ها به نوع فشنگی حمل و نقل و نگهداری کود را برای آنها آسان تر کرده همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن توسط دستگاه می توانند زمین های خود را با استفاده از این کود مقوی کنند یک کشاورز یا باغدار با مطالعه مختصر و آنالیز مرحله تولید و مصرف به راحتی می تواند بفهمد که آیا این محصول می تواند تمام نیاز های مزرعه را به خوبی جوابگو باشد یا خیر.

تولید کننده کود مرغی فشنگی

تولید کننده کود مرغی فشنگی در ابتدا پس مانده کود مرغ ها را از مرغداری ها خریداری و روی هم انباشته می کند پس ازآن کود ها را به روش های مختلف خشک کرده تا حجم آن کمتر شود، سپس مواد معدنی واملاح زیادی به آن اضافه می کنند.

پس از اتمام این مراحل شروع به بسته بندی آن می کنند البته ممکن است آن را به صورت فله فشنگی نیز بفروش برسانند،کود مرغی فشنگی به علت داشتن تمام خصیصه های لازم برای یک کود مقوی و کامل در فصل زمستان وپاییز فروش بالایی دارد و بصورت گسترده و فوری بفروش می رسد.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *