آخرین خبرها

قیمت کود گوگرد گرانوله بنتونیت دار ۹۰ درصد

گوگرد از جمله مواد معدنی است که به فراوانی در برگ های گیاه یافت می شود. قیمت کود گوگرد گرانوله بنتونیت دار ۹۰ درصد را می توانید با تماس با کارشناسان و مشاوران ما در سایت پردیس کود کسب کنید.

توجه داشته باشید که برای اینکه یک گیاه بتواند خوب رشد و محصولات با کیفیتی را به بار آورد نیازمند یک سری مواد معدنی است که به صورت کود شیمیایی قبل از کاشت گیاه به خاک تزریق می شود که یکی از آن ها کود گوگرد گرانوله می باشد.

برای سفارش کود گوگرد گرانوله همین حالا با ما تماس برقرار کنید. ما با سال ها تجربه و با دارا بودن بهترین مدیران و کارشناسان در این زمینه در خدمت شما هستیم.

قیمت کود گوگرد گرانوله

تفاوت گوگرد گرانوله ۹۰% با گوگرد گرانوله ۷۰% چیست؟

فرق بین گوگرد گرانوله ۹۰% با ۷۰% آن در مقدار گوگرد به کار رفته در آن می باشد. در واقع مقدار گوگرد در گوگرد گرانوله ۹۰% به میزان ۹۰ درصد می باشد و در گوگرد بنتونیت دار گرانوله ۷۰% به مقدار هفتاد درصد می باشد. هر دو مورد دارای گوگرد می باشند که بسیار برای رشد گیاه نیاز می باشند.

هر چقدر که گوگرد به کار رفته در آن بیشتر باشد قیمت و کیفیت آن نیز به طبع بالاتر است. برای سفارش نوع نود درصد آن با ما تماس بگیرید.

قیمت کود گوگرد گرانوله

مزایای گوگرد گرانوله برای گیاهان

کود گوگرد گرانوله با خاصیت سم زدایی ضدعفونی کننده ای که دارد باعث کاهش مصرف سموم کشاورزی در مزارع می شود. این نوع کود باعث افزایش قابلیت جذب مواد معدنی دیگر از خاک شده و بدین ترتیب باعث رشد بهتر و بهره وری محصولاتی با کیفیت می شود. کود گوگرد گرانوله باعث آزاد سازی مواد مغذی تثبیت شده در خاک می شود.

این نوع کود سبب کاهش PH خاک و هم چنین بهبود فرایند فتوسنتز در گیاه می شود. نکته جالب توجه این است که مقداری از گوگرد موجود در گیاه به واسطه کود گوگرد گرانوله اضافه شده به خاک آن در حین رشد گیاه به سولفات تبدیل شده و نیاز گیاه را نیز به این عنصر رفع می کند.

قیمت کود گوگرد گرانوله

خرید گوگرد گرانوله از کارخانه

قیمت کود گوگرد گرانوله عرضه شده توسط فروشگاه اینترنتی پردیس کود بسیار مناسب می باشد و با قیمت درب کارخانه یکی می باشد. خریداران می توانند از طریق ارتباط با نمایندگان ما گوگرد گرانوله را بدون هیچ واسطی از کارخانه تولید کننده دریافت کنند. ما مفتخریم که با سال ها تجربه و ارتباط با مشتریان مختلف اکنون در خدمت شما بزرگواران هستیم.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *