آخرین خبرها

کود گوگرد بنتونیت دار برای کشاورزی

کشاورزان برای بهره وری محصولات زراعی و باغی خود از کود های کشاورزی متنوعی استفاده می کنند که کود گوگرد بنتونیت دار یکی از آن ها می باشد. در بازار در حال حاضر شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی زیادی اقدام به فروش این نوع محصول و کود کشاورزی به صورت آنلاین می کنند یکی از این فروشگاه های معتبر و دارای تجربه شرکت پردیس کود می باشد که سال هاست در خدمت مشتریان گرامی و وفادار می باشد.

جهت سفارش کود گوگرد بنتونیت دار می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در این سایت با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. کیفیت را با تجربه کنید.

کود گوگرد بنتونیت دار

آشنایی با کود گوگرد گرانوله بنتونیت دار

کود گوگرد گرانوله بنتونیت دار برای اصلاح خاک های قلیایی و بهبود وضع محصولات کشاورزی زراعی استفاده می شود. این نوع کود به دو صورت قابل استفاده است که یکی از آن ها با کود پاش و به صورت پاششی صورت می گیرد و دیگری به صورت چالکود در سایه انداز درختان مورد استفاده قرار می گیرد.

کود های گوگرد بنتونیت دار به دلیل دارا بودن بنتونیت در آن با جذب رطوبت و نم به خود و متورم شدن باعث منفجر شدن خود در خاک شده و گوگرد را ریز کرده و باعث اکسیداسیون سریع گوگرد می شود. توجه داشته باشید که خود گوگرد به راحتی در آب و خاک قابل حل نیست و وجود بنتونیت برای آن ضروری است.

کود گوگرد بنتونیت دار

فواید کود گوگرد گرانوله برای درختان

گوگرد نیز مانند خیلی از مواد معدنی یکی از نیازمندی های مهم گیاهان و درختان می باشد که خود خاک به صورت طبیعی از آن برخورد دار نیست و یا گیاه به صورت طبیعی توانایی جذب آن را ندارد. همان طور که اشاره شد گوگرد سبب کاهش PH خاک شده و از قلیایی بودن آن می کاهد. توجه داشته باشید که استفاده از هر نوع کودی باید تحت نظر کارشناسان کشاورزی صورت گیرد. کود گوگرد گرانوله سبب رشد گیاه و افزایش بهره وری محصول می شود.

کود گوگرد بنتونیت دار

تاثیر گوگرد بر حشرات

یکی از محاسن این نوع کود ضدعفونی کردن خاک می باشد بنابراین مصرف سموم کشاورزی و شیمیایی را کاهش می دهد. در نتیجه کشاورزان در هزینه خرید سموم برای دفع آفات و قارچ ها دچار کاهش هزینه می شوند. این نوع کود سبب کنترل فعالیت عوامل قارچی مثل سفیدک نیز می شود. این نوع کود سبب از بین رفتن کرم سفید ریشه و حشرات موذی می شود که اثرات منفی زیادی را بر محصولات می گذارند.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *