پخش عمده کود گوگرد زرد

کود گوگرد زرد یکی از کودهای کشاورزی پرمصرف می باشد که از آن جهت اصلاح خاک و رشد و نمو هر چه بهتر گیاهان و درختان استفاده می شود. پخش عمده کود گوگرد زرد از سوی مراکزی مانند جهاد کشاورزی هر شهرستانی در بین کشاورزان انجام می شود که در این روش قیمت ها دولتی می باشند و البته مراکز دیگری همانند کلینیک ها وجود دارند که این کود را به نرخ آزاد توزیع می کنند.

پخش عمده کود گوگرد زرد

 کود گوگرد زرد چه ویژگی هایی دارد؟

 کود گوگرد زرد چه ویژگی هایی دارد؟ کود گوگرد زرد حالت پودری دارد و یکی از پر مصرف ترین عناصر غذایی مورد نیاز گیاهان می باشد که وجود آن برای رشد و نمو گیاهان ضروری می باشد. یکی از ویژگی های مهم این نوع از کود خاصیت قارچکشی آن می باشد به همین دلیل با استفاده آن در زمین بسیاری از بیماری های قارچی از بین خواهد رفت و علاوه بر این بخاطر بوی تند و زننده ای که دارد حشرات مضر را از بین می برد.

کود گوگرد را با خاک مخلوط می کنند که در این صورت با احیا ساختار خاک این شرایط برای رشد بهتر گیاهان امری ضروری است. با وجود عوامل زیادی که باعث از بین رفتن مواد آلی موجود در بافت خاک می شود لذا استفاده از این نوع کودها برای جبران کمبودها بسیار ضروری است.

کود گوگرد علاوه بر احیا مواد آلی و میکروارگانیسم های مفید در خاک و تقویت رشد گیاهان مختلف در مبارزه با برخی بیماری ها هم مثل کرم سفید ریشه نقش دارد و با حفظ گیاه از عوامل گوناگون سبب می شود محصولات برداشت شده از نظر کیفی و کمی مناسب می باشند و قطعا بازار پسندی بهتری خواهند داشت.

گوگرد اگر چه ماده ای سمی برای حشرات می باشد ولی وجود آن به صورت کود برای تولید محصولات کشاورزی لازم است و همانند عناصر غذایی دیگر مثل پتاسیم و آهن و … نقش حیاتی را بر عهده دارد.

مرکز فروش کود گوگرد زرد

مرکز فروش کود گوگرد زرد برای خرید کود گوگرد زرد مراکز خرید زیادی وجود دارند که این نوع کود را به صورت بسته بندی در وزن های مختلف مثل ده کیلوگرمی یا پنج کیلوگرمی توزیع می کنند.

قیمت کود گوگرد زرد بر اساس درصدی که دارد و همچنین بسته به وزن آن تعیین می شود. خرید کود گوگرد به طور مستقیم از مراکز فروش قطعا دارای قیمت مناسب تری نسبت به قیمت های سطح بازار می باشد.

با توجه به گسترش کشاورزی در سراسر کشور و نیاز شدیدی که به کود احساس می شود مراکز فروش کود هم به تعداد زیادی وجود دارند که این نوع از کود را به صورت عمده و جزیی توزیع می کنند.

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید
[جمع: 0 میانگین: 0]

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما