آخرین خبرها

پخش بهترین کود گوگرد بنتونیت دار

گوگرد یکی از مهم ترین غذای های مورد نیاز گیاه هان می باشد. می توان گف این عنصر مهم به اندازه ی فسفر در تمام قسمت های اندام گیاه به ویژه در برگ ها وجود دارد که باعث رشد سریع تر و بهتر گیاه هان می شود. افزودن این کود به تنهایی یا به همراه کود های شیمایی دیگر مانند سولفات پتاسیم به خاک بسیار رایج شده است که با به نیاز گیاه مورد نظر یا خاکی که آن را کود پاشی میکنیم بستگی دارد. برخی از گیاهان به کود بیشتری احتیاج دارند، نمونه ای از آنها دانه های روغنی می باشد.

بنتونیت به عنوان یک مواد غذایی غنی، سرشار از فسفر،  آهن، کلسیم، سدیم و … می باشد که به رشد گیاهان و درختان کمک بسیاری می کند.

کود گوگرد بنتونیت دار قدرت زیادی در جذب آب و ناخالصی های زیان آور خاک دارد.

مشخصات کود گوگرد بنتونیت دار

خاصیت جذب آب

با توجه به این که بنتونیت آب را در خود ذخیر می کند، این کود برای مناطق کم آب و دارای خاک خشک مناسب می باشند. بنتونیت آ ذخیره شده را به صورت تدریجی آزاد می کند، و این باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود، همچنین آب مورد نیاز گیاهان را برای زمان زیادی تامین می نماید.

جذب ناخالصی های زیان آور خاک

کود بنتونیت ناخالصی هایی مانند: ذغال سنگ، سموم صنعتی، رزین ها، مواد پتروشیمی و سموم قارچ را که در خاک وجود دارد و به خاک و گیاه زیان می رساند جذب خود می کند.

کود گوگرد بنتونیت دار مقاومت گیاه را در دمای پایین و هوای سرد بالا می برد و چون خاصیت قارچ کشی دارد خاک را ضد عفونی کند. مزیت دیگر بنتونیت تولید کود است و با توجه به آب زیادی که به خود جذب می کند باعث سریع تر شدن تجزیه کود و رها سازی مواد مفید در خاک می شود.

بنتونیت از طریق دیگری هم باعث تسریع رشد گیاه می شود آن هم نقش مهمی است که در فتوسنتز گیاهان دارد. همچنین به عنوان آفت کش برای درختانی مانند زردآلو وانگور به کار برده می شود.

بهتر است بنتونیت را به صورت پودر شده استفاده کرد چون در این صورت اثر بخشی بهتری دارد و به راحتی در آب حل می شود.

پخش بهترین کود گوگرد بنتولیت دار در فروشگاه های مربوطه، فروشگاه های اینترنتی و کارخانه ها امکان پذیر است.

قیمت کلی کود گوگرد بنتونیت دار

قیمت کلی کود بنتونیت دار می باشد و با وجود محاسن زیادی که برای شما به اختصار شرح دادیم، باعث محبوبیت روز افروزن آن شده است.

این کود با توجه به حجم بسته بندی و نوع کود دارای قیمت متفاوتی می باشد. شرکت ها بسته بندی کود بنتیونت را در وزن های ۲۵، ۳۰ و ۵۰ تولید کرده اند.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *