آخرین خبرها

قیمت کود گوگرد بنتونیت دار خانگیران در بازار

کود گوگرد بنتونیت دار نیز از مجموعه کود هایی است در راستای افزایش رشد گیاه و بازده خاک و محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. کود گوگرد بنتونیت دار خانگیران را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت در سایت پردیس کود از طریق تماس با کارشناسان خریداری نمایید. کود به هر گونه مواد طبیعی و یا غیر طبیعی گفته می شود که به خاک اضافه می شود تا مقداری از مواد معدنی گیاه را تامین کند و یا سبب حل شدن یک سری مواد معدنی مورد نیاز گیاه در خاک شود تا گیاه به راحتی بتواند آن ها را جذب کند. از وظایف مهم گوگرد در کشاورزی می توان به تولید اسید آمینه ها و سنتز پروتئین و ویتامین های ضروری اشاره کرد.

قیمت کود گوگرد بنتونیت دار خانگیران

معرفی پالایشگاه خانگیران گوگرد

پالایشگاه خانگیران در زمینه تولید گوگرد بنتونیت دار برای تولید کود های کشاورزی فعالیت می کند. گوگرد پالایشگاه خانگیران طبق استاندارد های جهانی تولید می شود و جایگاه بسیار خوبی را در بین مشتریان خارجی و داخلی پیدا کرده است. پیش بینی می شود که روند تولید این نوع در پالایشگاه خانگیران در چند سال آینده به مقادیر بالایی برسد. این نوع سبب کاهش خاصیت قلیایی خاک و پایین آمدن پی اچ آن می شود. پالایشگاه خانگیران در حال حاضر بزرگترین تولید کننده گوگرد در سطح کشور به شمار می آید.

قیمت کود گوگرد بنتونیت دار خانگیران

آنالیز گوگرد خانگیران

گوگرد تولید شده توسط  پالایشگاه خانگیران دارای عناصر و موادی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. این نوع گوگرد عرضه شده توسط آن ها دارای ۹۹.۹۵% گوگرد خالص، ۰.۰۳% خاکستر، ۰.۰۳% ترکیبات آلی، ۰.۰۰۳% اسید سولفوریک، ۰.۲% رطوبت می باشد و رنگ آن زرد روشن می باشد. این نوع کود یکی از پر فروش ترین کود های کشاورزی می باشد. با توجه به درصد خلوص بالای گوگرد در این نوع کود بنابراین کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد.

قیمت کود گوگرد بنتونیت دار خانگیران

قیمت گوگرد پودری کشاورزی

کود گوگرد پودری برای کشاورزی در محیطی سرپوشیده و به دور از هوا از تصعید گوگرد به دست می آید و به دلیل درصد خلوص بسیار بالایی که دارد نقش بسیار مهمی در ضدعفونی کردن گیاه به عهده دارد. قیمت گوگرد پودری با توجه به وزن آن و کارخانه تولیدی آن متفاوت می باشد.

قیمت کود گوگرد بنتونیت دار خانگیران عرضه شده توسط سایت پردیس کود بسیار مناسب می باشد و نسبت به بازار دارای قیمت پایین تری است. جهت خرید این نوع کود کشاورزی می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در این سایت اقدام نمایید.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *