آخرین خبرها

تولید کود کلرور پتاس ایرانی

کود کلرور پتاس ایرانی کودی است که برای گیاهان مختلف بسیار مفید و سودمند است. تولید کود کلرور پتاس، که آن را با نام های کلرور پتاسیم، کلرید پتاسیم و پتاسیم کلراید نیز می شناسند، در کشورهای مختلف از جمله ایران انجام می شود. این کود در واقع نوعی از نمک شیمیایی است که برای مصارف کشاورزی استفاده فراوانی دارد.

این کود که یکی از ارزانترین کودها به شمار می رود به صورت وارداتی و تولیدات داخلی در بازار موجود است. مشخص است که با تولید و توزیع کود کلرورپتاس در داخل ایران قیمت تمام شده آن برای کشاورزان به حداقل می رسد و با صرف هزینه مناسب می توانند کود باکیفیتی برای تقویت محصولات خود خریداری کنند.

چند نکته درباره کود کلرور پتاس ایرانی

کود کلرور پتاس ایرانی تشکیل شده از دو ماده پتاسیم و کلر است که فرمول ساختاری آن KCI می باشد. پتاسیم را نباید خیلی نزدیک به دانه قرار داد و در کودهی باید توجه کرد که اگر این کود به دانه بیش از حد نزدیک باشد رشد صحیح گیاه را دچار مشکل می کند. پتاسیم به صورت طبیعی قابل استفاده نیست و این به دلیل عدم سازگاری آن با آب است. به همین دلیل تولید کود کلرورپتاس محلول در آب و مناسب برای گیاهان، در ایران و دیگر کشورها انجام می شود.

کود کلرور پتاس ایرانی یکی از ارزانترین کودها به شمار می رود که می توان آن را به صورت فله یا بسته بندی شده خریداری کرد. این کود بی بو است و می توان انواع بی رنگ، سفید و صورتی آن را تهیه کرد.  کمبود پتاسیم در گیاه باعث از بین رفتن قدرت ساقه اصلی و زردی گیاه می شود و ممکن است انتهای برگ ها دچار سوختگی شوند.

توزیع کود کلرور پتاس ایرانی

توزیع کود کلرورپتاس به صورت عمده و خرده فروشی در ایران انجام می شود و می توان از تولیدات داخلی این کود را باکیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب تهیه کرد. همچنین می توان با استفاده از پیشرفت فناوری و گسترش استفاده از اینترنت و مزایای آن، می توان کود کلرور پتاس ایرانی را به صورت اینترنتی و آنلاین نیز خریداری کرد.

کود کلرور پتاسی که در ایران تولید می شود، مشکلات و هزینه های مربوط به حمل و نقل های پر زحمت و پر هزینه را ندارد. به همین دلیل در نهایت قیمت تمام شده آن برای کشاورزان بسیار مناسب است. خرید کود کلرورپتاس ایرانی را می توان از مراکز معتبر که کار توزیع این کود را انجام می دهند، انجام داد.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *