آخرین خبرها

تولید کنندگان کلرید پتاسیم صادراتی

کلرید پتاسیم صادراتی نوعی ترکیب متشکل از پتاسیم و نمک می باشد که به شکل سنگ معدن در دسترس است. این نوع نمک به صورت جامد و یا پودر و در رنگ های صورتی و سفید یافت می شوند. یکی از کاربرد های این نوع نمک استفاده در انواع کود می باشد. پتاسیم در سال ۱۸۰۷ توسط ماده ای به نام پتاس سوزآور کشف شد. این عنصر در رده هفتم از عناصر قرار دارد. کلرید پتاسیم صادراتی، معمولا از معادن استخراج می شوند.

شناخت ویژگی کلرید پتاسیم صادراتی

این ترکیب دارای نام های مختلفی مانند: کلراید پتاسیم، سیلوبت، کلروپتاسیم، کلروپتاس و… می باشد. همچنین در زبان لاتین potassium chloride نام دارد که دارای فرمول شیمیایی KCL است. از نظر ظاهری، شبیه به کریستال صورتی یا سفید رنگ و یا شبیه به شیشه می باشد. معمولا بهترین کلرید پتاسیم ۹۹ درصد خالص بوده و به راحتی قابل حل در آبی با دمای بالا است. در مواردی مانند کود کشاورزی، تولید گِل حفاری، دارویی و غذایی نیز کاربرد دارد. گِل حفاری را معمولا در صنایع نفت و گاز استفاده می کنند. کلرید پتاسیم صادراتی را در دو حالت کلرید پتاسیم صنعتی و کلرید پتاسیم کشاورزی تولید می نمایند.

پخش بهترین کلرید پتاسیم صادراتی

تولید کنندگان کلرید پتاسیم صادراتی معمولا در تلاش هستند تا تولیدات خود را به راحتی در اختیار خریداران قرار دهند و امکان خرید عمده و آنلاین را برای آنان فراهم کنند. برای پخش بهتر و سریع تر این محصول بهترین گزینه استفاده از فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی است.

اغلب اوقات در کشور ما این ترکیب را در غالب نوع سفید آن تولید و عرضه می کنند. با توجه به تولید انبوه کلرید پتاسیم، شاهد صادرات این محصول نیز هستیم. قیمت گذاری محصولات صادراتی، علاوه بر برخی ویژگی های محصول به موارد دیگری همچون هزینه های مربوط به گمرک و… نیز وابسته است. خصوصیاتی که در قیمت گذاری محصول تاثیر گذار هستند عبارتند از: میزان کلرید پتاسیم خریداری شده، کیفیت و خلوص محصول مورد نظر، روش خرید آن و…

شرکت های تولید کننده ای که اقدام به عرضه مستقیم محصولات تولیدی خود می کنند، تاثیر بسزایی در کاهش قیمت محصول دارند. چرا که هرچه تعداد واسطه های فروش کمتر شود، هزینه های جانبی مربوط به خرید نیز کاهش می یابد. در نهایت مشتریان با رضایت بیشتری اقدام به خرید محصولات به صورت مستقیم از تولید کننده می نمایند. به طور کلی برای دریافت قیمت های مربوط به این محصول و انواع آن می توان از کارشناسان فروش راهنمایی گرفت.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *