آخرین خبرها

تولید کننده کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله چیست؟ کود بنتونیت گوگرد نوعی کود دانه‌ای می‌باشد که گوگرد مورد نیاز گیاه را فراهم و خاک قلیایی را اصلاح می‌نماید. دانه های این کود از اجزای بسیار کمی تشکیل شده است. فرمولاسیون کود بنتونیت گوگرد حاوی مواد گسترده‌ای می‌باشد که باعث تجزیه اجزای کود و پراکندگی خاک می‌شود.

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله گوگرد به مقدار فراوان در گیاهان به ویژه در برگهای آنها وجود دارد. این عنصر مسئول تولید پروتئین در گیاه می‌باشد. اما مهمترین کار گوگرد کمک به تولید اسید آمینه و در نتیجه سنتز پروتئین است. این عنصر عامل مهمی در ساخت ویتامین های اساسی برای سوخت و ساز گیاهان می‌باشد. کود بنتونیت گوگرد یکی از مهمترین تأمین کننده عناصر غیر معمول و نادر برای گیاهان کشاورزی و باغی می‌باشد.

فروش استثنائی کود سولفات آمونیوم 50 کیلویی

خواص برتر کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

مخلوط مواد آلی و خاصیت قلیایی اراضی کشاورزی منجر به بروز برخی از مشکلات، از جمله کاهش سطح باروری خاک و بحران محیط زیست می‌شود.

با توجه به فواید گوگرد در طبیعت، استفاده از کود بنتونیت گوگرد می‌تواند بسیاری از این مشکلات را برطرف نماید. مزایای زیر برای کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله ذکر شده است:

  • گوگرد در نتیجه ویژگی قارچ کش، خاک را ضد عفونی می‌کند.
  • استفاده از کود بنتونیت گوگرد به آزادسازی مواد مغذی یکپارچه خاک ختم می‌شود.
  • گوگرد نقش مهمی در فرآیند سنتز گیاه دارد. استفاده از کود بنتونیت گوگرد باعث افزایش رشد گیاه می‌شود.
  • استفاده از گوگرد باعث کاهش PH خاکهای قلیایی و اصلاح آن می‌شود که منجر به بهبود جذب عناصری از جمله نیتروژن، فسفات و ریز مغذی ها می‌شود. در نتیجه محیط بی نظیری برای رشد گونه های گیاهی ایجاد می‌کند.
  • کود گوگرد بنتونیت دار باعث افزایش مقاومت گیاه در برابر سرما می‌شود.
  • مقدار زیادی از اجزای گوگرد به سولفات تبدیل می‌شود و مواد مغذی مورد نیاز این عنصر را در اختیار گیاه قرار می‌دهد.
  • بوی خوب برخی از گیاهان و سبزیجات نتیجه اجزای گوگرد می‌باشد. کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله باعث افزایش مقدار عطر می‌شود.

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

میزان استفاده کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

در مزارع به میزان ۵۰۰ تا ۶۰۰ کیلو در هر هکتار کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله را قبل از کشت، توسط دستگاه کود پاش در سطح مزرعه پخش نموده و با عمل شخم آن را در عمق موثر ریشه گیاه قرار می‌دهند. با مصرف این کود خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک بهبود یافته و میزان عملکرد محصول ۳۰ تا ۶۰ درصد افزایش می‌یابد.

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله یک عنصر مهم در تشکیل ویتامین های ضروری برای متابولیسم گیاه می‌باشد.

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

مراکز فروش کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

آیا به دنبال کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله هستید؟ پردیس کود به عنوان تولید‌کننده کودهای عالی جهت دستیابی به هدف افزایش میزان محصولات کشاورزی و بهبود کیفیت آنها، شرط فروش را برای کلیه کشاورزان سراسر دنیا فراهم کرده است، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ما تماس حاصل نمایید.

مراکز فروش کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله به صورت عمده در سطح کشور توسط تولیدی ها صورت می‌گیرد. نمایندگی های فروش در سطح بازار همیشه محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده از تولیدی خرید کرده و با درصدی سود به مشتریان خود در بازار می‌فروشند.

مصرف کنندگان بهتر است که همیشه کالا های مورد نیاز خود را از این مراکز خرید نمایند. مشتریان عزیز این محصول را از سایت های فروش نیز می‌توانند به راحتی سفارش دهند. در اسرع وقت محصول را از شرکت فروشنده و کارخانه تولید کننده کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله در شهر مورد نظر خود تحویل بگیرند.

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *