آخرین خبرها

تولید کننده کود پلیت مرغی برای پسته

در حقیقت، کود پلیت مرغی برای پسته مفید است. مقدار مصرف کود مرغی برای هر درخت پسته، اندازه ی مشخصی دارد.  زمان مناسب کوددهی درخت پسته بستگی به شرایط آب و هوایی دارد. بهترین کود پلیت مرغی برای پسته از انواع کود پلیت مرغی درجه یک می‌باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه به تمام سوالات شما پاسخ دهیم.

کود پلیت مرغی

یکی از کود های پر مصرف و پر فروش، کود پلیت مرغی است که بهترین نوع کود آلی و ارگانیک برای هر محصول کشاورزی می‌باشد. یکی از کود هایی که با فرآوری انجام می‌شود و نسبت به دیگر کودهای ارگانیک و حیوانی دارای مواد مغذی بالا مانند نیتروژن کامل می باشد.  کود پلیت مرغی یکی از کودهای حیوانی است که دارای خواص کود مرغی می‌باشد.
زیرا این کود ۱۰۰% مرغی است، کاملا استریل شده و مواد مغذی به آن اضافه می‌شود. این استریل باعث از بین رفتن حشرات، لارو بذر گیاهان می‌شود.
کود پلیت مرغی به دلیل خاصیت میزان شستشو از سطح خاک باعث آزاد سازی تدریجی شده و این باعث می گردد تا نیتروژن آن به صورت ۵۰% به خاک و گیاه داده شود. کود پلیت مرغی به دلیل داشتن ان پی کای طبیعی یکی از کودهای کاملا غنی برای درختان پسته می‌باشد. زیرا درختان پسته نیاز زیادی به ازت، فسفر و پتاسیم دارند که کود پلیت مرغی این مواد رو یکجا و به صورت ارگانیک دارا می‌باشد.

مزایای کود پلیت مرغی

  • استفاده بهینه از کود مرغ به عنوان یک ماده با ارزش جهت استفاده در کشاورزی
  • مقدار مصرف و هدر رفت کمتر در مقایسه با کود مرغی فراوری نشده
  • جلوگیری از آلودگی محیط زیست ناشی از مقادیر عظیم کود مرغ در کشور
  • کمک بسزا به مرغداران برای تهیه بازار جدید جهت فروش کود مرغ و حل یکی از مشکلات مرغداری کشور
  • کود مرغی پلیت شده عاری از بذر علف های هرز و عوامل بیماری زا می‌باشد.

بهترین کود برای درخت پسته چیست؟

یکی از گیاهانی که از سالها پیش در ایران و در مناطق مختلف کشت می‌شوند پسته است. پسته یکی از پر سود ترین محصولات کشاورزی می‌‍باشد که در مناطق شرق کشور ایران بیشترین کشت رو دارد. تولید و فروش پسته همچنان یکی از محصولات صادراتی پر سود است که در کشور از اهمیت فراوانی برخوردار می‌باشد. یکی از عوامل تولید و فروش فراوان پسته تغذیه درست می‌باشد.

باید به این امر توجه داشت که درخت پسته درختی است که در صورت کم بودن ویتامین و مواد مغذی آن از خود هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد و کشاورز از نیاز درخت بی خبر است. پس باید قبل از اینکه برای درخت مشکلی پیش آید برای آن برنامه کودهی بسته شود.

کودهای با پتاس بالا یکی از بهترین نوع کود برای درختان پسته می‌باشد. بهترین کود مرغی برای درخت پسته کود پلیت با املاح طبیعی و مغذی می‌باشد. درخت پسته برای باروری بهتر و محصول با کیفیت نیاز به کود مرغی با ازت و پتاسیم و فسفر بالا دارد. بهترین کود مرغی که در بازار برای درخت پسته خرید و فروش می‌شود کود مرغی غنی شده و فرآوری شده می‌باشد. از این رو به نام پلیت مرغی در بازار انواع کود کشاورزی خرید و فروش می‌شود.

زمان مناسب کود دهی درخت پسته

کود مرغی یکی از کودهای آلی است که در تمام فصول سال مورد استفاده قرار می‌گیرد. در فصل پاییز بیشترین زمان مصرف می‌باشد که گیاه برای تجزیه کود مرغی و آزادسازی عناصر مغذی مورد نیاز را برای رشد گیاه فراهم می‌کند.

باید به این نکته توجه داشت که کود مرغی برای خاک هایی که بافت سبک دارند، در فصل پاییز باعث هدر رفتن ازت می‌شوند.
در کاربرد آن در فصل بهار برای هدر روی ازت در مزرعه فرصت کمی وجود دارد. به هر حال مصرف آن در فصل بهار انجام عملیات زراعی و کاشت را به تأخیر می‌اندازد و می‌تواند موجب افزایش فشردگی خاک شود.

در بیشتر مواقع کود مرغی را در فصول تابستان و زمستان مصرف می‌نمایند. هنگام مصرف کود مرغی در قبل از کاشت، مخلوط کاملاً با شخم زدن خاک برای اجتناب از قرار گرفتن بذور در محل، کود مرغی زیاد توصیه می‌شود. چون امکان دارد بذور گیاهان زراعی در اثر سمیت آمونیاک جوانه نزنند و یا گیاهچه حاصل از آنها از بین بروند.

مقدار مصرف کود مرغی برای هر درخت پسته

تعیین مقدار مصرف کود پلیت مرغی برای هر درخت در باغات پسته با توجه به موارد مختلفی، متفاوت می‌باشد. نوع درخت، اندازه، کمبود های خاک کشاورزی و نوع کود پلیت مرغی از جمله موارد تاثیر گذار در میزان مصرف هستند. به طور کلی میزان مورد نیاز کود پلیت مرغی برای درخت پسته ۲۰۰ الی ۱۵۰۰ کیلو گرم در هر هکتار می باشد.

تولید کننده کود پلیت مرغی برای پسته

تولید کنندگان زیادی در ایران هستند که به تولید کود پلیت مرغی پرداخته‌اند. اما آیا هر نوع کود پلیت مرغی برای درختان پسته مفید است؟ باید بگویم نه. زیرا کود پلیت مرغی تولیدی، باید در شرایط کاملا فنی تولید و به بازار مصرف عرضه گردد. در ایران کارخانه های زیادی هستند که کود پلیت مرغی را تولید و به مشتریان خود عرضه می‌نمایند.

تولید کنندگان کود پلیت مرغی، تولید خود را به وسیله فروشندگان برتر در جهان به بازار عرضه می‌نمایند. این فروشنده برترین نوع این محصول را در بازار به دست مصرف کنندگان می‌رساند. کود پلیت مرغی یکی از بهترین و برترین نوع این کود مرغی در بازار می‌باشد که در تمام نقاط کشور اعم از داخلی و خارجی، مصرف کنندگان بی نظیری را به سمت خود کشانده است.

خرید اینترنتی کود پلیت مرغی

افراد همیشه سعی دارند در مقابل هزینه ای که می‌کنند محصولی با کیفیت را خریداری نموده که ارزش آن را داشنه باشد. خوشبختانه این محصول تا به امروز توانسته رضایت کامل تمام مصرف کنندگان را به خود جلب نموده و روز به روز تعداد این افراد افزایش می‌یابد. فروشندگان هم‌ با ارائه این کود پلیت مرغی به بازار و به دست مصرف کنندگان به خوبی توانسته‌اند رضایت تمام افراد را جلب‌ نمایند.

کود پلیت مرغی علاوه بر اینکه از طریق کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه می‌شود، توسط سایت های فروشگاهی انلاین نیز انجام می‌شود. این سایت ها بازار های مجازی طراحی شده و روزانه چندین میلیون کالا و خدمات را در اختیار شما قرار می‌دهند.

قیمت کود پلیت مرغی با توجه به نوع مدل آن دقیقا شبیه به قیمت های ارائه شده در بازار های حضوری هستند. مزیتی که این نوع خرید ها دارند ارسال آسان آنها درب محل می‌باشد و نیاز به حضور مستقیم به کارخانه تولید کننده نمی‌باشد.
فروشندگان این محصولات می‌توانند به صورت حضوری و آنلاین محصول مورد نظر را به شما ارائه دهند. کافی است ادرس سایت یا فروشگاه مورد نظر را یافته و تماس حاصل نمایید.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

درباره‌ی براکوئي

حتما ببینید

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد+ خرید از کارخانه گوگرد

قیمت کود گوگرد ۲۵ کیلویی مشهد یکی از سوالاتی است که همه کشاورزان و عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *