شرکت پردیس کود، شما را به خرید بهترین انواع کود کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تفاوت سولوپتاس با سولفات پتاسیم چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

مصارف کود سولوپتاس در کشاورزیراهنمای خرید کود سولوپتاس درجه یک
تفاوت سولوپتاس با سولفات پتاسیم

هر نوع کودی ممکن است علاوه بر نام اصلی و عمومی که برای آن استفاده می شود دارای نام تجاری نیز باشد. تفاوت سولوپتاس با سولفات پتاسیم در واقع فقط در نام تجاری می باشد به این صورت که سولوپتاس به عنوان نام تجاری سولفات پتاسیم شناخته می شود. این نوع کود در واقع یکی از منابع مهم گوگرد و پتاسیم می باشد که هر دوی این عناصر از عناصر ضروری و مهم برای رشد گیاه می باشند.

کود سولوپتاس یکی از پر مصرف ترین کود های کشاورزی می باشد که یکی از دلایل مهم آن قیمت پایین این نوع کود نسبت به کیفیت بالای آن می باشد. پتاسیم عنصری است که برای رشد گیاه و افزایش کیفیت محصول نهایی مهم و ضروری می باشد. گوگرد نیز دیگر عنصر موجود در این نوع کود می باشد که از زرد شدن برگ های جوان جلوگیری می کند.

تفاوت سولوپتاس با سولفات پتاسیم

مصارف کود سولوپتاس در کشاورزی

گوگردی که در کود سولوپتاس موجود می باشد سبب افزایش اسیدیته خاک شده و هم چنین به عنوان یک نوع سم زدا عمل می کند. به این صورت که سبب از بین رفتن قارچ ها و حشزات می شود و گیاه را در مقابل حملات آفت ها و بیماری هایی مانند سفیدک در انگور محافظت می کند. از جمله مواردی که در آن ها از کود سولوپتاس استفاده می شود می توان به مزارع سیب زمینی و باغات سیب و پسته و مرکبات اشاره کرد. در هنگام مصرف این نوع کود از نحوه مصرف و میزان و مقدار مورد نیاز برای گیاه مورد نظر آگاهی کامل را داشته باشید. زیرا در صورت عدم رعایت نکات مهم در استفاده از آن ها ممکن است به گیاع آسیب برساند و یا اینکه کود به هدر برود.

تفاوت سولوپتاس با سولفات پتاسیم

راهنمای خرید کود سولوپتاس درجه یک

سولوپتاس را می توان از مراکز و فروشگاه های بسیاری در سطح کشور تهیه نمود. اما این که کدام مرکز فروش کود سولوپتاس را با کیفیت عالی و نیز با قیمت کناسب عرضه می کند برای خریدار و کشاورزان بسیار مهم می باشد. جهت خرید کود سولوپتاس درجه یک از طریق شرکت پردیس کود و از راه برقراری ارتباط با کارشناسان فروش در این سایت اقدام نمایید. کافی است که با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید و کود مورد نظر خود را سفارش دهید. هم چنین در مورد آگاهی از تفاوت سولوپتاس با سولفات پتاسیم می توانید با مراجعه به سایت پردیس کود از آن بهره مند شوید.

سمیه براکوئی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت پردیس کود، شما را به خرید بهترین انواع کود کشاورزی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید